Restaurant ve Cafe

grand-s-hotel_gl5

Türk ve dünya mutfaklarından en lezzetli yemekleri, bizde tadacaksınız.

Her misafirinin damak zevkine hitap edecek zenginlikte olan AMANOS Restaurant zengin içerikli menüsü ve kaliteli servisi ile sizleri bekliyor.

Grand S Amanos Restaurant & Grand S Cafe

  • Grand S Cafe de dostlarınızla zaman geçirirken sıcak, soğuk içeceğinizi keyifle yudumlayabilir, bol kahkahalı sohbetlere dalabilirsiniz.
  • Kutlama, grup yemekleri ve özel günler için hazırladığımız öğlen/akşam menüleri, toplantı odası vb. imkanlar için bizimle irtibata geçin.

7/24 Oda Servisi

7/24 Oda Servisi

Misafirlerimizin siparişlerine uygun olarak yiyecek ve içeceklerin en kısa sürede odalara ulaştırılmasını ve servisinin yapılmasını sağlayan konuklarımıza özel bir hizmettir.

Restaurant ve Bar

Restaurant ve Bar

Yaratıcı ekibin hazırladığı, dünya mutfaklarından seçme lezzetler ile keyifli zaman geçirebileceğiniz bir mekan Grand S Amanos Restaurant

Etkinlikler ve Toplantılar

Etkinlikler ve Toplantılar

İster bir kurumsal toplantı olsun, ister büyük bir düğün veya özel bir etkinlik, etkinliğinizin unutulmaz bir anıya dönüşmesi için deneyimli personelimize güvenebilirsiniz.

Fitness ve Spa

Fitness ve Spa

Bir yandan kendinizi hiç hissetmediğiniz kadar iyi hissedin, bir yandan hayat karmaşasının yarattığı yorgunluk ve stresin vücudunuzda oluşturduğu negatif etkilerinden kurtulun.

Mükemmel lezzetleri tadabileceğiniz bir buluşma noktası

INTERNET
CAFE BAR
RESTAURANT
SPA