Toplantı ve Etkinlik

grands_srv_topt2

Unutulmaz etkinlikleriniz için bize güvenin

Salonlarımız düğün, kına gecesi, nişan, sünnet düğünü, bayi toplantıları vb. hizmetler düşünülerek ferahlığı yanı sıra görselliğe önem gösterilerek dizayn edilmiştir. Sizde muhteşem eşsiz salonlarımızda özel günlerinizin organizasyonlarını yaparak bir masala dönüştürmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçerek soru ve sorularınızı sorabilir, otelimize gelerek salonlarımızı gezerek ve yetkililerimiz ile görüşüp gerekli tüm bilgileri alabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

  • Düğününüzü hafızalardan kazınmayacak organizasyonlara dönüştürmek mi istiyorsunuz? Konuklarınızla mutluluğunuzu paylaşabileceğiniz, yılların tecrübesi, profesyonel ekibi, alternatif menüleri ile hayalinizdeki düğünü gerçeğe dönüştürüp Size ve misafirlerinize eşsiz anlar yaşatıyoruz.
  • Toplantılardan, kongre ve konferans gibi büyük kurumsal etkinliklere kadar tüm organizasyonlarınız için alternatif düzenler oluşturan Grand S Hotel davetinizi firmanıza özel kılacak detaylarla kurumsal çözüm ortağınız.

7/24 Oda Servisi

7/24 Oda Servisi

Misafirlerimizin siparişlerine uygun olarak yiyecek ve içeceklerin en kısa sürede odalara ulaştırılmasını ve servisinin yapılmasını sağlayan konuklarımıza özel bir hizmettir.

Restaurant ve Bar

Restaurant ve Bar

Yaratıcı ekibin hazırladığı, dünya mutfaklarından seçme lezzetler ile keyifli zaman geçirebileceğiniz bir mekan Grand S Amanos Restaurant

Etkinlikler ve Toplantılar

Etkinlikler ve Toplantılar

İster bir kurumsal toplantı olsun, ister büyük bir düğün veya özel bir etkinlik, etkinliğinizin unutulmaz bir anıya dönüşmesi için deneyimli personelimize güvenebilirsiniz.

Fitness ve Spa

Fitness ve Spa

Bir yandan kendinizi hiç hissetmediğiniz kadar iyi hissedin, bir yandan hayat karmaşasının yarattığı yorgunluk ve stresin vücudunuzda oluşturduğu negatif etkilerinden kurtulun.

Deneyimli personel kadromuz ile tüm organizasyonlarınızda sizlere profesyonel hizmet veriyoruz.

Misafirlerimizin farklı konaklama beklentilerini genç ve dinamik kadromuz ile gerçeğe dönüştürüyoruz

INTERNET
CAFE BAR
SERVİS
RESTAURANT