Spa & Fitness

grands_srv_spa

Kendinizi şımartabileceğiniz ve huzuru tadabileceğiniz, her türlü konfor sizler için en ince ayrıntısına kadar düşünüldü.

Bir yandan kendinizi hiç hissetmediğiniz kadar iyi hissedin, bir yandan hayat karmaşasının yarattığı yorgunluk ve stresin vücudunuzda oluşturduğu negatif etkilerinden kurtulun. Mükemmel bir Spa deneyimi yaşatmak için sizi ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız.

SPA Hizmetlerimiz

  • Çeşitli masaj terapilerimiz arasından sizin için uygun olanı seçebilirsiniz. Klasik, Mix, Spor, Aromaterapi, Anti Stres ve Bali masajlarını içeren birçok masaj hizmeti sunuyoruz. Masajlar içerdiği teknik, uygulanan baskı şiddeti ve sürelerine göre farklılık göstermektedir.

7/24 Oda Servisi

7/24 Oda Servisi

Misafirlerimizin siparişlerine uygun olarak yiyecek ve içeceklerin en kısa sürede odalara ulaştırılmasını ve servisinin yapılmasını sağlayan konuklarımıza özel bir hizmettir.

Restaurant ve Bar

Restaurant ve Bar

Yaratıcı ekibin hazırladığı, dünya mutfaklarından seçme lezzetler ile keyifli zaman geçirebileceğiniz bir mekan Grand S Amanos Restaurant

Etkinlikler ve Toplantılar

Etkinlikler ve Toplantılar

İster bir kurumsal toplantı olsun, ister büyük bir düğün veya özel bir etkinlik, etkinliğinizin unutulmaz bir anıya dönüşmesi için deneyimli personelimize güvenebilirsiniz.

Fitness ve Spa

Fitness ve Spa

Bir yandan kendinizi hiç hissetmediğiniz kadar iyi hissedin, bir yandan hayat karmaşasının yarattığı yorgunluk ve stresin vücudunuzda oluşturduğu negatif etkilerinden kurtulun.

Sizi Tanıyor ve Ne İstediğinizi Biliyoruz

Grand S  Hotel ailesi olarak tüm çalışanlarımızla koşulsuz ve sürekli misafir memnuniyetini benimsiyoruz. Misafirlerimizin farklı konaklama beklentilerini genç ve dinamik kadromuz ile gerçeğe dönüştürüyoruz

FITNESS
HAVUZ
RESTAURANT
SPA